pühapäev, 24. detsember 2017

Jõululaupäev 2017

Enamus jõululaupäevast möödus küll veel tuuseldamise, koristamise ja muu taolise tähe all.
Vahepeal sai koristustöödest kopa ette, siis sai jälle penid rihma otsa pandud ja jõulujalutuskäigule mindud :) Nüüdseks on mitusetu korda käidud ka, penid käitusid suht mõistlikult juba, algul oli pisut ähh-puhh vedamist rihma otsas, natuke aega hiljem juba päris mõistlikud. Kondasime lähikonnas ringi, jõudsime mere äärde. Aga oh üllatust, randa täna ei olnudki, lained käisid kõrgelt, liivariba oli puhta kadunud.Siin mere ääres on loodus puhta roheline, tee äärne paju arvab, et on juba kevad ja pajuutud juba olemas.


Koertega jalutuskäik tehtud, sai pisut edasi toimetatud. Hoolimata esialgsest mõttest, et kuuske tuppa pole vaja, see kuusk ikka trügis tuppa. Eks siis sai ka dekoreeritud ka.  Nüüd jõulud võivad tulla :)Päris mitu aastat pole kuuske tuppa toonud, päris jõulutunne tuli kohe :)
Kõigile ilusaid jõule!

6 kommentaari:

 1. Kuusk on ju ilus, kuigi jah, ka meie pole mitu aastat kuuske toonud. Aga võiks ju tuua. Rahulikku pühadeaega teile ja te karvaste perele!

  VastaKustuta
 2. Kaunist jõuluaja lõppu ning rahulikku vana aasta lõppu!
  Ka meil pole juba aastaid kuuske toas. Samas - võiks ju järgmisel aastal jälle tuua. Võib-olla kuuse puudumises põhjus ongi, et jõulutunnet kohe üldse ei ole.

  VastaKustuta
 3. Mul kuusk veel välja viimata... aga ega seda jõuluaega lõpmatuseni või venitada :) Tasapisi tavaellu tagasi. Homme ehk.
  Saagu see 2018 ilus olema!

  VastaKustuta