Reede, 6. juuli 2012

Ei ole loll,

aga kuidas seda tõestada?
Leidsin täna ometi aega keemilisest oma jaki ära toomiseks. Ja mis selgus - nii nagu polnud suudetud keemilise puhastuse käigus teha puhtaks autoistmeid, nii olid ka jakil endiselt plekid alles, küll pisut heledamad, aga nähtavad, lisaks pisut kõva koht ja krudisevad kahtlaselt ja endiselt õline tunne ka. No mis aine see küll on, mis keemilise puhastusegagi keeldub eemaldumast.
Autoistmega on tegelikult isegi lihtsam, on võimalik muretseda istmekate, et tagaistmel ikka ka istuda saaks vajadusel ( seal samasugused krudisevadja nähtavad plekid siiski alles), aga oma "Martinelli" jaki pean ilmselt pidulikult prügikastile loovutama (kahju on :-(...)
Ilmselt olen midagi halba teinud, et mind niimoodi karistatakse. No hea küll... Aga ma ei kannata, kui mind lolliks tehakse, sest autoteeninduse väide, et plekid on toiduõlist või muust seesugusest, ei pea raudselt paika, sest selle laadsed plekid oleks igal juhul keemilise puhastusega võimalik eemaldada. Ja nii jääbki mul ilmselt arusaamatuks, mis ollus see ikka on ja kuidas see tekkis...1 kommentaar:

  1. Ikka täielik lollimaja küll. Saada või su jakk mingisse laborisse (iste on vist liiga suur :), et jama allikat kindlaks teha

    VastaKustuta